Arda Turan’ın idaresinde, Muhteşem Lig’de uzun yıllar oynamış tecrübeli isimleri takımına katan 1.Lig grubu Eyüpspor, Caner Erkin ile anlaştığını duyurdu.
Kulübün toplumsal medya hesabından yapılan paylaşımda şu tabirlere yer verildi:
Eyüpspor’a Beğenilen Geldin Caner Erkin!
Eyüpspor’umuz, en son Başakşehir forması giyen ulusal futbolcu Caner Erkin’i renklerine bağladı. Caner Erkin’e ‘hoş geldin’ diyor; eflatun sarılı formayla kaç zaferler diliyoruz.
Caner Erkin’in geçen dönem performansı
Geride kalan dönemde Başakşehir forması ile toplam 10 resmi maça çıkan Caner Erkin, kelam konusu maçlarda ekip arkadaşlarına 2 sefer gol pası verdi.
![](https://icdn.ensonhaber.com/resize/703x0-85/resimler/diger/kok/2023/07/11/eyupspor-milli-futbolcu-caner-erkini-kadrosuna-katti_d9daa287.jpg)
![](https://icdn.ensonhaber.com/resize/703x0-85/resimler/diger/kok/2023/07/11/eyupspor-milli-futbolcu-caner-erkini-kadrosuna-katti_d9daa917.jpg)