Fenerbahçe Erkek Basketbol Ekibi, geçtiğimiz dönem Sırbistan temsilcisi Partizan forması giyen 23 yaşındaki oyun kurucu Yam Madar ile 2+1 yıllık muahedeye vardı.
Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, 22 yaşındaki Yam Madar’ın 2022-2023 döneminde THY Avrupa Ligi’nde “Yükselen Yıldız” seçildiği hatırlatılarak, şu sözler kullanıldı:
Bu muahedenin kulübümüze ve Yam Madar’a iyi olmasını diliyor, oyuncumuzun sarı-lacivertli forma altında zaferlerle dolu dönemler yaşamasını temenni ediyoruz.
Son 2 dönemde Partizan’da oynadı
Basketbola ülkesinin Hapoel Tel Aviv grubunun altyapısında başlayan Yam Madar, son 2 dönemde Partizan grubunda misyon aldı. Genç basketbolcu, İsrail Ulusal Ekibi’nin da formasını giyiyor.
![](https://icdn.ensonhaber.com/resize/703x0-85/resimler/diger/kok/2023/07/12/fenerbahce-yam-madari-acikladi_e6fe9759.jpg)