Geçtiğimiz dönem 1. Lig takımı Eyüpspor’da vazife alan iki isim ortasında tansiyon yaşanıyor.
İstanbul takımında teknik yöneticilik misyonunda bulunan İbrahim Üzülmez ile Galatasaray’dan Eyüpspor’a kiralanan ve dönemi burada tamamlayan savunma oyuncusu Alpaslan Öztürk, ortasında bir polemik gerçekleşti.
Alpaslan Öztürk’ün yaptığı açıklamalar sonrası İbrahim Üzülmez’den deneyimli oyuncuya karşılık verdi.
Alpaslan Öztürk, İbrahim Üzülmez’in hem makûs bir hoca hem de berbat bir insan olduğunu söylemişti.
“İyi bir hoca değil, uygun bir insan değil”
29 yaşındaki isim, Üzülmez’e karşı şu tabirleri kullanmıştı:
Çalıştığım en makus teknik yönetici İbrahim Üzülmez. Nedeni de aşikâr aslında. Açıp bakarsınız. Bence güzel bir hoca değil, düzgün bir insan değil. Makus hoca olabilirsiniz lakin berbat insan olmak çok daha zordur.
![](https://icdn.ensonhaber.com/resize/703x0-85/resimler/diger/kok/2023/07/12/ibrahim-uzulmez-alpaslan-ozturk-eemek-yedigi-kaba-pisleyen-birisi_e5928405.jpg)
“Saha kenarına tuvaletini yapardı”
İbrahim Üzülmez bu kelamların akabinde ise Alpaslan Öztürk’e şu formda cevap verdi:
Kendisi ekmek yediği kaba pisleyen birisi aslında. Gerçekten durum bu. Profesyonellikten ne kadar uzak olduğunu bu türlü daha âlâ anlayabilirsiniz kendisinin. İdman sırasında saha kenarına tuvaletini yapardı 3-4 sefer.
![](https://icdn.ensonhaber.com/resize/703x0-85/resimler/diger/kok/2023/07/12/ibrahim-uzulmez-alpaslan-ozturk-eemek-yedigi-kaba-pisleyen-birisi_e592e504.jpg)